ATM Investycje

Aktualności

Współpraca z ICEN Sp. z o. o. 4 kwiecień 2013 r.

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym poszerzeniu grona kooperantów Spółki. Z dniem dzisiejszym ATM Inwestycje nawiązała ścisłą współpracę z Instytutem Certyfikacji Energetycznej Nieruchomości.

więcej

Współpraca z CR Spectrum Sp. z o. o. 21 marzec 2013 r.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym Spółka ATM Inwestycje pozyskała nowego partnera biznesowego - Centrum Rozliczeniowe Spectrum Sp. z o.o.

więcej
Profesjonalni w działaniu
Prestiż, bezpieczeństwo, jakość
Profesjonalni w działaniu
Prestiż, bezpieczeństwo, jakość
Profesjonalni w działaniu
Prestiż, bezpieczeństwo, jakość
Profesjonalni w działaniu
Prestiż, bezpieczeństwo, jakość

ATM Inwestycje Sp. z o.o.

Spółka ATM Inwestycje jest podmiotem powstałym w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku nieruchomości oraz sektora finansowego profesjonalnymi usługami z zakresu znoszenia współwłasności nieruchomości jak również optymalizacji procesu odzyskiwania wierzytelności zabezpieczonych nieruchomościami.

Wieloletnie doświadczenie pochodzące ze współpracy z instytucjami finansowymi, spółkami kapitałowymi oraz osobami fizycznymi nabyte przy realizacji licznych projektów deweloperskich, postępowań spadkowych, podziałów nieruchomości a także efektywnym zarządzaniu procesami egzekucyjnymi pozwoliły Spółce na opracowanie i realizowanie unikalnych projektów inwestycyjnych bazujących na autorskich zasadach organizacyjnych.

Kadrę Spółki tworzy zespół profesjonalistów z wszystkich dziedzin związanych z rynkiem nieruchomości oraz rynkiem finansowo - egzekucyjnym. Są to m.in. analitycy, architekci, projektanci, geodeci, bankowcy, radcy prawni, licencjonowani zarządcy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami itd. Każdego ze współpracujących z ATM Inwestycje specjalistę cechuje uczciwość oraz rzetelność w postępowaniu.

Stale powiększające się grono naszych zadowolonych Klientów wraca do nas i poleca dalej z uwagi na solidność i terminowość w realizowaniu postawionych zadań.